1696, Fast Ducales Ab Anafesto I., ad Silvestrum Valerium Venetorum ducem, cum eorum iconibus, insignibus, Nummismatibus publicis, & Privatis aere Sculptis : Inscriptionibus ex aula M. Consilii, ac Sepulchralibus. Adiectae sunt Adnotationes, ad Vitam cuiusque Principis, rerum, quae omissae fuerant, Studio, Ioannis Palatii, Olim Iuris Pontificii Profefforis in Patavino Gymnasio &c. Venetiis, M.DC.XCVI. Typis Hieronymi Albrizzi. Superiorum Licentia., Pappband aus der Zeit, mit goldgeprägtem Rückentitel, Einband berieben, Ecken bestoßen, Bibliotheken-Stempel rückseitig auf Titel, ansonsten sehr schöne Erhaltung