Auktionsarchiv: Los-Nr. 11

Piotr Szwabe (ur. 1975 r., Gdynia)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
1.400 PLN
ca. 428 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 11

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
1.400 PLN
ca. 428 $

Piotr Szwabe (ur. 1975 r., Gdynia) Bez tytułu, 2010 r. collage/płótno, 50 x 70 cm sygnowany p.d. na odwrociu opisany Malarz ścienny i sztalugowy, bywa poetą, instalatorem form przestrzennych, performerem, wokalistą, kuratorem. Mieszka i pracuje w Gdańsku. Pomysłodawca, organizator i uczestnik Europejskiej Galerii Malarstwa Ściennego - Węzeł Kliniczna 2000–2005. Pomysłodawca, organizator i uczestnik Europejskiego Festiwalu Malarstwa Monumentalnego - Gdańsk - Zaspa 2009-2011. Twórca kolekcji malarstwa wielkoformatowego na wielkiej płycie - Gdańsk - Zaspa/os. Młyniec. Ważniejsze wystawy indywidualne, zbiorowe i realizacje przestrzenne: 2005 – Gentelmens Story Club. – Centrum Kultury Zamek – Poznań; 2005 – „Podróż na Północ” (interwencja publiczna) - malarska grupa SAM im. Vincenta Van Gogha – Rantansalmi (las)-Finlandia; 2006- wystawa Galeria Inner Spaces – Poznań; 2008 - realizacja muralu na XXV rocznicę przyznania Nagrody Nobla Lechowi Wałęsie, Gdańsk-Zaspa; 2009 - Monumentalart - realizacja muralu podczas Europejskiego Festiwalu Malarstwa Monumentalnego, Gdańsk-Zaspa; 2010 - Galeria Ego, Poznań; 2010 - realizacja z T. Bielakiem banera o powierzchni 450m2 związanego z obchodami XXX-lecia powstania Solidarności-Gdańsk Stocznia; 2011 - instalacja-fontanna zatytułowana: Polska, Gdańsk Zaspa.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 11
24.11.2011
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 11
24.11.2011
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600