10th Young Art Auction, 24 November 2011, 19:00

Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600

Datum der Auktion: 24.11.2011

Zurück

Bild
Ula Pagowska (b. 1982)

Ula Pagowska (b. 1982) Buka, 2011 r. akryl/płótno, 92 x 92 cm sygnowany p.d.: 'UL PA | 2011' 2001-2006 studia na Wydziale Grafiki na warszawskiej ASP zakończone dyplomem w Pracowni Projektowania Książki prof. Maciej Buszewicza i Grażki Lange. 2004 stypendium na Accademia di Brera w Mediolanie

Los #: 1

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Agata Rosciecha (b. 1968)

Agata Rosciecha (b. 1968) Garderoba, 2010 r. akryl/płótno, 50 x 50 cm sygnowany p.d.: 'Rościecha' na odwrociu opisany: 'AGATA ROŚCIECHA | GARDEROBA 2/2 | 50 x 50 akryl 2010' Absolwentka Wydziału Tkaniny Artystycznej Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu. Dyplom na Wydziale Malarstwa

Los #: 2

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Bartosz Kokosinski (b. 1984)

Bartosz Kokosinski (b. 1984) Bez tytułu, 2011 r. akryl/płótno, 100 x 70 cm sygnowany i opisany na odwrociu W 2004 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Obecnie studiuje na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka, na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Los #: 3

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Daria Rozmarynowicz (b. 1966)

Daria Rozmarynowicz (b. 1966) Z cyklu "Obiekty pożądania", Nescafe, 2011 r. akryl/płótno, 100 x 80 cm sygnowany p.d.: 'Rozmarynowicz' na odwrociu opisany Mieszka i pracuje w Katowicach. W latach 1987–1992 studiowała na ASP w Krakowie, filia – Wydział Grafiki w Katowicach. Daria Rozmarynowicz maluje

Los #: 4

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
The Krasnals (b. 2008)

The Krasnals (b. 2008) Whielki Krasnal Fabryka marzeń, 2008 r. serigrafia/płótno, 2/20, 110 x 110 cm na odwrociu sygnowany Grupa artystyczna powstała w marcu 2008 r. Jej członkowie pozostają anonimowi. Działają głównie za pośrednictwem swojego bloga. Ich działania, oparte na prowokacji, są reakcją

Los #: 5

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Malgorzata Mackowiak (b. 1964)

Malgorzata Mackowiak (b. 1964) Anima Mundi, 2005 r. olej/płótno, 100 x 70 cm sygnowany d.śr.: 'MMAĆKOWIAK 2005' na odwrociu opisany na blejtramie: 'MAŁGORZATA MAĆKOWIAK | "ANIMA MUNDI" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2005' Ukończyła wrocławską ASP w 1991 r. Wystawia od roku 1992 w kraju i w Europie (Niemcy

Los #: 7

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Sławomir Czajkowski - Zbiok

Sławomir Czajkowski - Zbiok Jest spokojnie, 2011 r. serigrafia/płótno, 7/25, 70 x 50 cm na odwrociu sygnowany Twórca murali i interwencji miejskich związany jest ze środowiskiem wrocławskiego street artu. Jego prace prezentowane były również w przestrzeniach galeryjnych. Jest autorem koncepcji kilku

Los #: 8

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Jan Balcerzak

Jan Balcerzak Bez tytułu, 2002 r. pastel/papier, 31,5 x 44 cm (w świetle passe-partout) sygnowany p.d.: 'B 2002' Studiował na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki w latach 1995-2000. Dyplom uzyskał w pracowni litografii u prof. Władysława Winieckiego. Brał udział oraz prowadził

Los #: 9

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Marek Firek (b. 1958)

Marek Firek (b. 1958) 6/15, 2002 r. serigrafia, akryl/płótno, 6/15 sygnowana na awersie na odwrociu sygnowana Założyciel i członek grupy artystycznej Ładnie (Bujnwowski, Maciejowski, Sasnal, Firek, Tomczyk-Kurosawa) w latach 1996-2002. W 1986 r. dyplom na Wydziale Architektury krakowskiej

Los #: 10

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Piotr Szwabe (ur. 1975 r., Gdynia)

Piotr Szwabe (ur. 1975 r., Gdynia) Bez tytułu, 2010 r. collage/płótno, 50 x 70 cm sygnowany p.d. na odwrociu opisany Malarz ścienny i sztalugowy, bywa poetą, instalatorem form przestrzennych, performerem, wokalistą, kuratorem. Mieszka i pracuje w Gdańsku. Pomysłodawca, organizator i uczestnik

Los #: 11

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Wilhelm Sasnal (b. 1972)

Wilhelm Sasnal (b. 1972) Nie do mnie, nie od Ciebie, 2005 r. serigrafia/papier, 50 x 70 cm (arkusz) opisany p.d.: '.wilhelm sasnal . południe nieba | . raster . wystawa plenerowa | .las kabacki . warszawa .VII. VIII 2005' Studiował na Wydziale Architektury Politechniki w Krakowie (1992-1994), a

Los #: 12

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Pawel Slota (b. 1989)

Pawel Slota (b. 1989) Pejzaż Miejski I, 2011 r. olej/płótno, 100 x 130 cm na odwrociu opisany: 'PAWEŁ SŁOTA | "PEJAŻ MIEJSKI I" 2011 | olej | 100/130 cm' Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych im. J. Malczewskiego w Częstochowie ze specjalizacją Grafika Użytkowa - Formy Wydawnicze. Obecnie

Los #: 13

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Artur Trojanowski (b. 1968)

Artur Trojanowski (b. 1968) www.modlitwa.pl, 2011 r. akryl/płyta, 104 x 139cm Absolwent PLSP w Łodzi oraz Wydziału Edukacji Wizualnej PWSSP w Łodzi. Dyplom obronił w 1993 r. w pracowni Grafiki Warsztatowej prof. Tomasza Chojnackiego. Zajmuje się malarstwem, filmem, instalacją. Obecnie mieszka i

Los #: 14

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Bartek Jarmolinski (b. 1975)

Bartek Jarmolinski (b. 1975) Autopromocja, 2007 r. akryl/płótno, 100 x 100 cm sygnowany i datowany l.d.: 'B. JARMOLIŃSKI 2007' Ukończył ASP w Łodzi, dyplom w Pracowni Intermedia i Pracowni Rysunku Romany Hałat w 2001 r. Jego prace prezentowane były na ogólnopolskich wystawach malarstwa - Bielska

Los #: 15

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Piotr Kopertowski (b. 1986)

Piotr Kopertowski (b. 1986) Full lips, 2011 r. grafika komputerowa/płótno, 92 x 92 cm na odwrociu opisany: 'KOPERTOWSKI ' 2011 "FULL LIPS" ' Wystawiał prace w Butik Labels and Love (Warszawa) i w Restauracji Sens Cafe (Warszawa

Los #: 16

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Malwina Rzonca (b. 1973)

Malwina Rzonca (b. 1973) Z cyklu "Kosmiczne Obrazy", Diona, 2005 r. akryl, mikrokulki szklane/płótno, 110 x 140 cm na odwrociu opisany: ' "DIONA" | 2005 | MALWINA | RZONCA' Mieszka i pracuje w Krakowie. Artystka interdyscyplinarna. Studiowała malarstwo w ASP w Krakowie (1994 -1999), oraz taniec

Los #: 17

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Norman Leto (b. 1980)

Norman Leto (b. 1980) Being 747, 2008 r. archive print/płótno, dyptyk: 100 x 50 cm (łącznie) na odwrociu sygnowany Norman Leto - artysta, samouk z dziedziny video i nowych mediów. Na przełomie 2010 i 2011 r. nazwisko Normana Leto znalazło się na pozycji nr 2 z 230 możliwych w rankingu młodych

Los #: 18

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Jagoda Szymanska (b. 1983)

Jagoda Szymanska (b. 1983) Szyba II, 2009 r. olej/płótno, 110 x 110 cm na odwrociu sygnowany Jest absolwentką Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, uzyskała dyplom z wyróżnieniem w 2009 r. Brała udział w licznych wystawach i konkursach, m.in. w IV Ogólnopolskim Konkursie na Obraz

Los #: 19

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Aleksandra Cieślak (ur. 1981 r., Częstochowa)

Aleksandra Cieślak (ur. 1981 r., Częstochowa) Somewhere over the rainbow, 2005 r. miękki werniks/papier, 48,5 x 58 cm (w świetle oprawy) opisany u dołu: 'Somewhere over the rinbow E/A II miękki werniks Aleksandra Cieślak 2005' Absolwentka Wydziału Grafiki ASP w Warszawie w Pracowni Projektowania

Los #: 20

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Krzysztof Bryla (b. 1984)

Krzysztof Bryla (b. 1984) Bez tytułu (tabliczka-gaz), 2010 r. akryl/płótno, 18 x 13 cm Absolwent Malarstwa w Kolegium Sztuk Pięknych UMCS w Kazimierzu Dolnym. Wystawy: 2011 - NEKROLOG, Kolegium Sztuk Pięknych, Kazimierz Dolny – BIAŁA NAD BIAŁĄ, BWA, Bilesko-Biała; 2010 – photocopypainting, BWA

Los #: 21

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Chazme718/Sepe

Chazme718/Sepe Wariacje 2, 2009 r. technika mieszana/płótno, 70 x 50 cm sygnowany p.d.: 'sepe'chazme718' Daniel 'Chazme' Kaliński (ur. w 1980 r. w Laufen w Szwajcarii) jest absolwentem Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej (dyplom w 2008 r. pod kierunkiem prof. Molskiego). Od

Los #: 22

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Michal Kotula (b. 1981)

Michal Kotula (b. 1981) Bez tytułu 2, 2007 r. akryl/płótno, 89 x 130 cm sygnowany p.d.: 'KOTULA' na odwrociu nalepka z danymi o pracy W 2007 r. uzyskał dyplom z Malarstwa na ASP w Katowicach. Wystawy indywidualne: 2006 - Galeria PrzyTyCk, Tarnowskie Góry, 2007 - Klub-galeria Cafe-Szafe, Kraków, 2007

Los #: 23

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Kamila Lugowska (b. 1985)

Kamila Lugowska (b. 1985) Miasto B, 2008 r. olej/płótno, 70 x 100 cm sygnowany p.d.: 'Kamila Ługowska '09' na odwrociu opisany: ' "Miasto Bratysława" | Kamila Ługowska '08' W 2010 r. ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów. Obecnie zajmuje się

Los #: 24

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Jarek Jeschke (b. 1977)

Jarek Jeschke (b. 1977) Bez tytułu, 2008 r. olej/płótno, 20 x 30 cm na odwrociu opisany: ‘jarekjeschke | 2008’ W latach 1999-2004 studiował malarstwo w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Zielonogórskiego. Praca dyplomowa zrealizowana w pracowni prof. Stanisława Korytki w 2004 r

Los #: 25

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Dominika Naziebly (b. 1986)

Dominika Naziebly (b. 1986) Na szaro, 2008 r. olej/płótno, 81 x 100 cm na odwrociu opisany: 'Dominika Naziębły | 2008 r.' Studia na Wydziale Tkaniny i Ubioru łódzkiej ASP. W 2010 dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Projektowania Ubioru i Pracowni Malarstwa. W czasie studiów uczestniczyła w wielu

Los #: 26

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Justyna Bienkowska (b. 1987)

Justyna Bienkowska (b. 1987) Zatoka, 2010 r. olej/płótno, 64 x 83 cm sygnowany p.d.: 'J BIEŃKOWSKA' na odwrociu opisany: 'J Bieńkowska 2010' W 2011 r. uzyskała dyplom z malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Studiowała w l'Ecole Superieure des Arts w Liege w Belgii. Brała udział w

Los #: 27

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Wojciech Szczesniak (b. 1976)

Wojciech Szczesniak (b. 1976) Publicystyka, 2006 r. akryl/płótno, 40 x 50 cm na odwrociu opisany: 'W. Szczęśniak | 2006' Ukończył PLSP w Katowicach w 1996 r., specjalność: Jubilerstwo. 2002 Instytut Sztuki Fili Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Wychowanie Plastyczne w specjalnościach Grafika i

Los #: 28

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Kamila Model (b. 1988)

Kamila Model (b. 1988) Bez tytułu, 2009 r. olej/płótno, 40 x 40 cm na odwrociu opisany: '2009 KAMILA MODEL' Studentka ASP w Gdańsku na Wydziale Malarstwa. Brała udział w wystawie zbiorowej w ramach kandydatury miasta Gdańsk na Europejską Stolicę Kultury 2016, Burgos (Hiszpania) - 2011 oraz w

Los #: 29

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Piotr Sakowski (b. 1983)

Piotr Sakowski (b. 1983) Bez tytułu, 2011 r. olej, akryl/płótno, 92 x 92 cm na odwrociu opisany: 'P. SAKOWSKI 2011' W pracy twórczej posługuje się różnymi mediami. Jego projekty łączą tradycję sztuki konceptualnej, minimalnych działań efemerycznych z refleksją na temat postprodukcji. Skromne

Los #: 30

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011

Bild
Robert Jaworski (b. 1968)

Robert Jaworski (b. 1968) Maiko, 2011 r. olej/płótno, 88 x 59 cm na odwrociu opisany: 'robert | jaworski | 2010 | Maiko | 59 x 88 cm | olej na płótnie' Pracuje i mieszka na warszawskim Powiślu. W roku 1995 ukończył Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej. W 2009 r. ukończył Wydział Grafiki

Los #: 31

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 24.11.2011