Pawel Slota (b. 1989) Pejzaż Miejski I, 2011 r. olej/płótno, 100 x 130 cm na odwrociu opisany: 'PAWEŁ SŁOTA | "PEJAŻ MIEJSKI I" 2011 | olej | 100/130 cm' Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych im. J. Malczewskiego w Częstochowie ze specjalizacją Grafika Użytkowa - Formy Wydawnicze. Obecnie student Malarstwa w pracowni prof. L. Misiaka w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Laureat stypendium twórczego i artystycznego prezydenta miasta Częstochowy w latach 2005, 2006, 2007, 2009. Brał udział w wielu wystawach w kraju i zagranicą. Zajmuje się malarstwem i grafiką.