Telese, 1978. Aquarelle et papier aluminium. Signée, titrée et datée au dos. Waterverf en aluminiumfolie. Getekend, getiteld en gedateerd op de achterkant. 19,5 x 16 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Prive collectie, Bruxelles.