Le Figaro N 319, 20/12/85, 1986 Papier plié dans une boite en plexiglas. Signé, titré et daté au dos. Gevouwen papier in een plexiglas doos. Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterkant. 30 x 46,5 cm Provenance / Herkomst: André Simoens Gallery, Knokke-le -Zoute. Collection privée, Bruxelles.