Der Spiegel (Nrs 26-27-28-29-30-31)1990-1991. Papier plié dans une boite en plexiglas. Signé, titré et daté au dos. Vouwpapier in een doos in plexiglas. Gesigneerd, getiteld en gedateerd in de rug. 80 x 100 cm