A.5.10. 95, 1995 Série de 10 livres découpés insérés dans un panneau de bois. Numéroté de 1/10 à 10/10 et daté au dos. Serie van 10 horizontaal versneden boeken ingewerkt in hout. Genummerd van 1/10 tot 10/10 en gedateerd achteraan. 19,5 x 110 x 2 cm