Dynamic Archives, 2013 C-Print. Signé et daté. Numéroté 20/75. Edition Ronny Van de Velde. C-Print. Gesigneerd en gedateerd. Genummerd 20/75. Editie Ronny van de velde. 50 x 70 cm. Encadré