Portraits, 1999. Lot de sept sérigraphies en couleurs sur carton. La première est signée et annotée au dos. Toutes sont numérotées consécutivement de 1 à 7 au dos à la mine de plomb. Edition de 50 exemplaires. Ed. Galerie Fahnemann, Berlin. Set van zeven kleurenzeefdrukken op karton. De eerste is ondertekend en geannoteerd op de achterkant. Ze zijn allemaal doorlopend genummerd van 1 tot 7 op de achterkant in potlood. Oplage van 50 exemplaren. Ed. Fahnemann Gallery, Berlijn. 50 x 34 cm