ANTONI TÁPIES (1923-2012) FLECHA, 1990 Eau-forte et aquatinte sur vélin Signée et numérotée 67/100 Etching and aquatint on wove paper; signed and numbered 67/100 74 x 100 cm - 291/8 x 393/8 in. 400-600