ANTONI TÁPIES (1923-2012) BLANC CENTRAL, 1982 Gravure au carborundum Signée et numérotée 58/99 Carborundum etching; signed and numbered 58/99 77 x 57 cm - 301/4 x 221/2 In. 400-600