Leon Wyczolkowski (1852 - 1936) Autoportret, 1916 r. olej/tektura, pastel/papier, 50 x 35 cm (w świetle passe-partout) sygnowany i datowany l. d.: `L. Wyczółkowski | Kraków | 1916