Leon Wyczolkowski (1852 - 1936) Dąb, 1924 r. litografia/papier, 48 x 39 cm (w świetle passe-partout) sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: 'L. Wyczółkowski 1924', l. d.: '6/L. Tusz Kreda'