Leon Wyczolkowski (1852 - 1936) KWIATY, 1923 R. kamienioryt/papier, 34 x 41 cm sygnowany i datowany (ołówkiem) p. d.: 'L. Wyczółkowski 1923' oraz napis l. d.: 'Tusz – Kredą'