Leon Wyczolkowski (1852 - 1936) ANEMONY, 1909 R. pastel/tektura, 61 x 74 cm sygnowany i datowany p. g.: `Wyczółkowski I 909` na odwrocie fragmentarycznie zachowana naklejka wystawowa