ANDREAS ERIKSSON född 1975 Baumreflex Signerad och daterad på baksidan Andreas Eriksson Medelplana 2004. Olja på duk, 75,5 x 60 cm. Signed and dated verso. Oil on canvas. UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010