PHILIP AKKERMAN Nederländerna, född 1957 Self-Portrait 95-46 Signerad PA och daterad -95. Olja på pannå, 40 x 34 cm. Signed and dated. Oil on panel. PROVENIENS Baumgartner Galleries Inc., New York Changes Droit de suite