La Vasca, 1969. Huile sur toile. Signée, titrée et datée 22.2.69 Mexico - 18.6.69 Ostende au dos. Olie op doek. Gesigneerd, getiteld en gedateerd 22.2.69 Mexico - 18.6.69 Oostende op de achterzijde. 116 x 88 cm Provenance/Herkomst: Galerie Willy D'Huysser, Bruxelles. Collection privée/Prive collectie, France. Cornette de Saint Cyr Bruxelles