Paulina Walczak (b. 1989) Martwa natura 2, 2009 r. olej/płótno, 70 x 100 cm na odwrociu opisany: 'PAULINA WALCZAK | MARTWA NATURA 2 | 70 x 100 CM | OL/PŁ 2009' Studentka IV roku malarstwa w pracowni prof. Kazimierza Cieślika w ASP w Katowicach. Konkursy: I nagroda w XIX Ogólnopolskim Konkursie Sztuki im. Vincenta van Gogha; Fundacja Elektrowni Rybnik, 2011; II etap i udział w wystawie w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim Fundacji Rozwoju Sztuki Zielona Marchewka, „Wnętrze”, I edycja Warszawa, 2011; Nominacja do nagrody Fundacja Stypendia i Nagrody im. Tadeusza Kulisiewicza, Warszawa, 2012; Zakwalifikowanie do wystawy pokonkursowej 8 Biennale Grafiki Studenckiej, Uniwersytet Artystyczny, Poznań, 2013. Wystawa „Kulik, Piotrowicz, Walczak/ Tylko painting!”; kurator: dr Piotr Kossakowski, Galeria Sztuki Współczesnej Bibu, Katowice, 2012. Praca przy renowacji polichromii z XV wieku w Sanktuarium w Lubecku, 2011, 2012.