Paulina Siedlarz (b. 1984) Wózki, 2011 r. olej/płótno, 115 x 145 cm na odwrociu opisany: 'P. Siedlarz | WÓZKI | 2011' Absolwentka PLSP im. Kenara w Zakopanym. W 2009 r. ukończyła z wyróżnieniem ASP w Krakowie w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego. Zajmuje się malarstwem figuratywnym, głównie portretem oraz pejzażem miejskim, regularnie prowadzi szkicowniki.