Iga Slupska (b. 1988) Bez tytułu, 2010 r. olej/płótno, 30 x 40 cm na odwrociu sygnowany: 'Iga Słupska' Studentka Malarstwo na ASP w Katowicach w pracowni dr Andrzeja Tobisa. Stażystka w pracowni fotografii dr Piotra Muschalika. Zajmuje się malarstwem, fotografią i scenografią. Wystawy: 2010 - Obrazy pod Napięciem, Galeria Sztuki współczesnej Elektrownia; Magiczna przestrzeń scenografii, Teatr im. S. Wyspiańskiego, Katowice; 2011 - Dwa światy, Centrum Scenografii Polskiej, Katowice, sSAFka/Galeria Szyb Wilson Katowice; 2012 - Scenografia 6D. Sześć wymiarów scenografii, Centrum Scenografii Polskiej, Katowice, Urban Legends, Galeria ZPAF Katowice, Hybryda, Galeria w domu Bytom.