Agnieszka Butkowska (b. 1986) Diuna, 2013 r. olej/płótno, 100 x 150 cm na odwrociu opisany: 'AGNIESZKA BUTKOWSKA 'DIUNA'' Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom obroniła w 2012 w pracowni prof. Krzysztofa Wachowiaka, aneks z malarstwa ściennego pod kierunkiem prof. Edwarda Tarkowskiego. W 2006 ukończyła z wyróżnieniem Liceum Plastyczne w Supraślu. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, szczególnie pejzażem oraz malarstwem ściennym i rysunkiem.