Jozef Mehoffer (1869 - 1946) Projekt okładki "Sztuka Polska", 1903 r. litografia barwna/papier, 38,5 x 28,5 cm sygnowany i datowany na płycie l. d.: 'Józef Mehoffer | 1903' OPIS : Grafika zrobiona na zamówienie wydawcy H. Altenberga jako okładka albumu "Sztuka Polska. Malarstwo" wydanego we Lwowie w 1903 roku.