Jozef Mehoffer (1869 - 1946) "Młodość i śmierć" ołówek/papier, 11,6 x 18 cm sygnowany p. d.: 'Józef Mehoffer' (na odwrocie graficzne powtórzenie kompozycji - akwaforta, sucha igła)