Johan Knutson
1816-1899
Johan Knutson, Kustvy.
Sign.1863. Olja på duk 38,5x65 cm.
Johan Knutson, Coast view.
Sign.1863. Oil on canvas 38,5x65 cm
Johan Knutson
1816-1899
Johan Knutson, Kustvy.
Johan Knutson, Coast view.