Reidar Särestöniemi
1925-1981
Reidar Särestöniemi, "Getpors".
Sign. -81. Olja på duk 90 x 120 cm.
Reidar Särestöniemi, 'Marsh Tea'.
Sign. -81. Oil on canvas 90 x 120 cm.
Reidar Särestöniemi
1925-1981