Kaj Stenvall
1951-?
Kaj Stenvall, "Total kontroll".
Sign. 2005. Olja på duk 90 x 120 cm.
Kaj Stenvall, 'Total Control'.
Sign. 2005. Oil on canvas 90 x 120 cm.
Kaj Stenvall
1951-?