Anitra Lucander
1918-2000
Anitra Lucander, Figurer vid kupolbyggnad.
Sign. Olja på pannå 34x42,5 cm.
Anitra Lucander, Figures at the dome.
Sign. Oil on board 34x42,5 cm.
Anitra Lucander
1918-2000