Vilho Lampi
1898-1936
Vilho Lampi, "Flickan och katten".
Sign. -32. Olja på pannå 61,5 x 55 cm.
Vilho Lampi, 'Girl and cat'.
Sign. -32. Oil on board 61,5 x 55 cm.
Vilho Lampi
1898-1936
Vilho Lampi, 'Girl and cat'.