Bronislawa Rychter-Janowska (1868 - 1953) Kobieta przed dworkiem olej/tektura, 35 x 50 cm sygnowany p.d.: 'Rychter-Janowska' na odwrociu stempel: 'Salon obrazów i dzieł sztuki "Antyki", Blasiak Ludwik, Kraków ul. Stradomska 18' estymacja: 8 000 - 12 000