Bronislawa Rychter-Janowska (1868 - 1953) "Dworek jesienią" olej/tektura, 10 x 14 cm (owal) sygnowany u dołu: 'B. RYCHTER - JANOWSKA' opisany na odwrociu: ' "Dworek jesienią" | 18 000 albo 4 1/2 dolara' estymacja: 3 500 - 4 500