Bronisława Rychter - Janowska (1868 Kraków - 1953 Kraków) Dworek jesienią, 1942 r. olej/tektura, 24,5 x 34 cm sygnowany i datowany p. d.: 'BR. RYCHTER JANOWSKA. 1942'