Auktionsarchiv: Los-Nr. 1023

(Appel) Hugo Claus / Karel Appel, De

Schätzpreis
1.500 € - 2.000 €
ca. 1.685 $ - 2.247 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1023

Schätzpreis
1.500 € - 2.000 €
ca. 1.685 $ - 2.247 $
Zuschlagspreis:

(Appel) Hugo Claus / Karel Appel De Blijde en Onvoorziene Week. (Parijs), Cobra, 1950. Los in-8°. 'De Hand-reeks nummer 1'. Een van de 200 met de hand genummerde ex., nr. 93. Alle zeven illustraties en het kaft gehoogd met aquarel. Gesigneerd in bruine inkt door auteur en kunstenaar (uit de tijd). Met recentere handgeschreven opdracht door Hugo Claus eveneens op titelpagina: 'Zeer vriendelijk aan/ mijn oudste vriend/ .... ./ Hugo Claus'. In orig. geïllustreerde kaft.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1023
19.06.2019
Veilinghuis Bernaerts
Verlatstraat 16-22
2000 Antwerpen
Belgien
info@bernaerts.be
+32 (0)3 2481921
+32 (0)3 2481593

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1023
19.06.2019
Veilinghuis Bernaerts
Verlatstraat 16-22
2000 Antwerpen
Belgien
info@bernaerts.be
+32 (0)3 2481921
+32 (0)3 2481593