VINKENOOG, Simon (inl.)
's-Gravenhage
A.A.M. Stols
1951
In-8°, 107 blz, met tekeningen van Karel Appel en Corneille. Linnen band en stofwikkel (rug verkleurd). Eerste druk. Bijgevoegd: Karel Appel (1955) Geniete cataloog bij de tentoonstelling in de Galerie Rive Droite (Paris) en Stedelijk Museum (Amsterdam). Met een gedicht van Hugo Claus + Simon Vinkenoog. Een tekst. Armando. Vignetten. In-8°, [6 (op 8)] blz, met vignetten van Armando. Geniet pamflet met rode omslag. Ter gelegenheid van de tentoonstelling van Armando's schilderijen in Rotterdam. Beperkte gen. oplage van 150 exx., nr. X, gesigneerd door de schrijver en de schilder. Herkomst: L.P. Boon (samen: 3 stuks)
VINKENOOG, Simon (inl.)
's-Gravenhage
A.A.M. Stols
1951