Auktionsarchiv: Los-Nr. 1606

Karel Appel (1921-2006)/ Hugo Claus (1929-2008)

Auction 06.12.2017
06.12.2017
Schätzpreis
1.250 € - 2.500 €
ca. 1.475 $ - 2.951 $
Zuschlagspreis:
1.250 €
ca. 1.475 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1606

Auction 06.12.2017
06.12.2017
Schätzpreis
1.250 € - 2.500 €
ca. 1.475 $ - 2.951 $
Zuschlagspreis:
1.250 €
ca. 1.475 $

De Blijde en Onvoorziene Week. Hand-reeks, Cobra-bibliotheek no. 1. Nr. 196/200. Gesigneerd in blauwe inkt door tekenaar en schrijver. 4to, in crème velijn, 16 pp. met om en om een litho van Appel en een gedicht van Claus. Met het ingevoegde bestelbiljet. Lichte verkleuring aan linker buitenrand (ca. 1,5 cm.), inkeping en kleine besch. l.b. bij de kneep van het omslag, verder goed exemplaar. *"De tekeningen zijn door Appel in primaire kleuren met de hand gekleurd, de gedichten zijn met lucifers op papier aangebracht", Hugo Claus in 'voor twaalf lezers en een snurkende recensent', 2004.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1606
06.12.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1606
06.12.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138