De Blijde en Onvoorziene Week. Hand-reeks, Cobra-bibliotheek no. 1. Nr. 196/200. Gesigneerd in blauwe inkt door tekenaar en schrijver. 4to, in crème velijn, 16 pp. met om en om een litho van Appel en een gedicht van Claus. Met het ingevoegde bestelbiljet. Lichte verkleuring aan linker buitenrand (ca. 1,5 cm.), inkeping en kleine besch. l.b. bij de kneep van het omslag, verder goed exemplaar. *"De tekeningen zijn door Appel in primaire kleuren met de hand gekleurd, de gedichten zijn met lucifers op papier aangebracht", Hugo Claus in 'voor twaalf lezers en een snurkende recensent', 2004.