Beautiful Girl III, 2011. Eau-forte en noir. Signée, datée, titrée et numérotée 33/100. Ets in zwart. Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd 33/100. 17,8 x 14,5 cm (image) 31,5 x 27,2 cm (feuille)