MARC CHAGALL after 1887-1985 L'Ange au Chandelier Färglitografi utförd av Charles Sorlier, 1973, signerad och numrerad Marc Chagall 183/200. Tryckt på Arches papper. I. 52 x 43 cm S. 75,4 x 52,8 cm Colour lithograph, 1973, by Charles Sorlier after Marc Chagall signed and numbered. In good condition. LITERATURE Mourlot CS 46