Lot comprenant une paire de cadres photo en argent Londres XXème siècle, deux crémiers en argent anglais, divers objets et couverts en argent massif. Kavel bestaande uit een paar 20e eeuwse Londense zilveren fotolijsten, twee Engelse zilveren creamers, diverse objecten en bestek in massief zilver.