[BIBLIA SACRA]
Antwerpen
Jan Moerentorf; nu herdruckt by Pieter Jacopsz. Paets
1657
2 dln. in 1 vol. in-f° (36 x 22,5 cm), [8] + 1265 + [1 bl. f.], 468 + [6] pp. Tekst op 2 kol. met dubbele omkadering. Met gegrav. titel, gegrav. wapenschild van 'Ambrosius Capello' en 1220 houtsneden i.t. gesneden door Christoffel van Sichem naar A. Dürer, Aldegrever, Hans Sebald Beham Holbein etc., met initialen, kop- en slotvignetten. Ex. vermeerderd met 12 houtsneden door o.a. C. van Sichem in het Nieuwe Testament (waarvan 2 grote houtsneden, houtsneden zijn geplakt op blanco ruimtes). Enkele marginale vlekjes en roestvlekjes, enkele blz. ietsje gebruind. Vol kalfsleder uit de tijd op houten platten, platten met blindgestempelde rolstempel en lijnenkaders, rug met ribben en titel in goudstempeling, met sporen van sluitingen
[BIBLIA SACRA]
Antwerpen
1657