Auktionsarchiv: Los-Nr. 625

Biblia sacra. Dat is De geheele Heylighe Schrifture bedeylt int Oudt en Nieu Testament. Oversien en verbetert na den lesten Roomschen text

Schätzpreis
800 € - 1.200 €
ca. 899 $ - 1.349 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 625

Schätzpreis
800 € - 1.200 €
ca. 899 $ - 1.349 $
Zuschlagspreis:

[BIBLIA SACRA]
Antwerpen
Jan Moerentorf; nu herdruckt by Pieter Jacopsz. Paets
1657
2 dln. in 1 vol. in-f° (36 x 22,5 cm), [8] + 1265 + [1 bl. f.], 468 + [6] pp. Tekst op 2 kol. met dubbele omkadering. Met gegrav. titel, gegrav. wapenschild van 'Ambrosius Capello' en 1220 houtsneden i.t. gesneden door Christoffel van Sichem naar A. Dürer, Aldegrever, Hans Sebald Beham Holbein etc., met initialen, kop- en slotvignetten. Ex. vermeerderd met 12 houtsneden door o.a. C. van Sichem in het Nieuwe Testament (waarvan 2 grote houtsneden, houtsneden zijn geplakt op blanco ruimtes). Enkele marginale vlekjes en roestvlekjes, enkele blz. ietsje gebruind. Vol kalfsleder uit de tijd op houten platten, platten met blindgestempelde rolstempel en lijnenkaders, rug met ribben en titel in goudstempeling, met sporen van sluitingen

Auktionsarchiv: Los-Nr. 625
15.03.2019
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

[BIBLIA SACRA]
Antwerpen
1657

Auktionsarchiv: Los-Nr. 625
15.03.2019
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457