Auktionsarchiv: Los-Nr. 199

(Bible) - Biblia Sacra. Dat is de Geheele Heylighe Schrifture. Bedeylt in t Out en Nieu Testament. Oversien en verbetert na den lesten Roomschen text. Verciert met veele schoon figueren. Eerst 't Antwerpen, by Jan van Moerentorf [- Cornelis Verschure...

Auction 21.03.2017
21.03.2017
Schätzpreis
500 € - 600 €
ca. 534 $ - 641 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 199

Auction 21.03.2017
21.03.2017
Schätzpreis
500 € - 600 €
ca. 534 $ - 641 $
Zuschlagspreis:

(Bible) - Biblia Sacra. Dat is de Geheele Heylighe Schrifture. Bedeylt in t Out en Nieu Testament. Oversien en verbetert na den lesten Roomschen text. Verciert met veele schoon figueren. Eerst 't Antwerpen, by Jan van Moerentorf [- Cornelis Verschuren] en nu herdruckt by Pieter Jacopsz. Paets, 1657 [- 1646]. 2 stukken in 1 vol in-f° : [8]-1270 [i.e. 1268], 468 [i.e. 442]-[6] pp. Eigentijdse band : kalfsleder op houten borden, platten met blindversiering van rolfileten, rug met ribben en rood titelschild, messing sluitingen (slijtage met kleine gebreken, aanhechting van sluitingen hernieuwd). Belangrijke en mooie, rijkelijk geïllustreerde Vlaamse Bijbel (1ste uitg. : 1599) met c. 1.245 prachtige houtblokken door Christoffel van Sichem naar Albrecht Dürer Lucas van Leyden, Hans Holbein en Hendrik Goltzius. Bevat een gegraveerde titel en typografie in Gotische karakters op dubbele kolom met bladomlijning. Zeer fris exemplaar. # Funck 394; # Darlow & Moule 3314; # Renier 128; # Poortman I-134. ¶ Importante et superbe bible flamande en caractères gothiques, abondamment illustrée de bois gravés par Christoffel van Sichem d'après Dürer, van Leyden, Holbein, Goltzius. Plein veau décoré à froid de l'ép. (rel. us.). Drouotlive.com Read more

Auktionsarchiv: Los-Nr. 199
21.03.2017
Librairie Henri Godts
Avenue Louise 230
1050 Bruxelles
Belgien
[email protected]
+32 (0)2 6478548
+32 (0)2 6407332

Auktionsarchiv: Los-Nr. 199
21.03.2017
Librairie Henri Godts
Avenue Louise 230
1050 Bruxelles
Belgien
[email protected]
+32 (0)2 6478548
+32 (0)2 6407332