VAN DER NEER AERT I (1603/04 – 1677) olieverfschilderij op doek (herdoekt) : “Geanimeerd landschap met huizen en figuren aan een rivier” – 53 x 74 gemonogrammeerd “AVN” – toegeschreven aan herkomst : volgens de erfgenaam zou het werk verkocht zijn bij Christie’s aan de Londense burgemeester Lord Bellinger & nadien in handen gekomen bij zijn vader 17th Cent. Flemish oil on canvas (on canvas) – with a monogram “AVN” / attributed to Aert Van der Neer I