A Baby Lone Sérigraphie limitée à 300 exemplaires. Signé et daté 1984. État d'usage. Zeefdruk beperkt tot 300 kopieën getekend en gedateerd 1984. Gebruikte staat:. 21 x 28 cm// 12,5 x 18,5 cm