OLAV CHRISTOPHER JENSSEN Norge, född 1954 Athens Drawing - triptyk Samtliga signerade och daterade Olav Christopher Athens 12 feb 1996. Blandteknik på papper, 24,5 x 17,5 cm vardera, samramade. Triptych. Signed and dated. Mixed media on paper. UTSTÄLLD Malmö Konsthall, 1997