Daria Rozmarynowicz (b. 1966) Motyw jasny I, 2009 r. akryl, collage, technika własna/płótno 60 x 80 cm sygn. i opisany na odwrociu: 'DARIA ROZMARYNOWICZ / MOTYW JASNY I / 2009'