CRASSOTII (Ioannis). Ioannis crassotii in academia paris. Philosophia professoris celeberrimi Logica quae brevis ut memoriae. Parisiis, Libert, 1617, in-8, 4 ff. – 427 pp. – Physica. Paris, 1618, 14 pp. 1 f. – 653 pp. – 9 ff. peau de truie sur ais, dos à nerfs (rel. de l’époque us., mors du 1e plat fendu).