Bartek Buczek (ur. 1987 r.) Imhotep, 2012 r. olej/płótno, 160 x 160 cm sygnowany i opisany na blejtramie: 'BARTEK BUCZEK "IMHOTEP" ' WYSTAWIANY: - "Czarny charakter", wystawa indywidualna, Bank Pekao Project Room, CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa, 10 - 30 czerwca 2013 Absolwent ASP w Katowicach, kierunek malarstwo. Dyplom uzyskał w pracowni Andrzeja Tobisa. Ex członek grupy Ośmiornica. Związany z galerią Art Agenda Nova. estymacja: 7 000 - 9 000