Anna Molska Rafał - tryptyk, ed. 3/3, 2006 r. fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, 26,5 x 17 cm (wymiar każdej fotografii w świetle passe-partout) każda część na odwrociu sygnowana i datowana: ‘Anna Molska, 2006 | ed. 3/3’ Artystka sztuk wizualnych, posługuje się głównie medium filmowym. W latach 2003-2008 studiowała na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie w czerwcu 2008 roku obroniła dyplom w Pracowni Przestrzeni Audiowizualnej prowadzonej przez prof. Grzegorza Kowalskiego. W 2009 roku została nominowana do nagrody Deutsche Banku "Spojrzenia". Współpracuje w Fundacją Galerii Foksal w Warszawie. Mieszka i pracuje w Warszawie. estymacja: 5 000 - 7 000