Bartek Otocki (b. 1978) Z cyklu "Yang", 2015 r. olej/płótno, 120 x 120 cm sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'B. OTOCKI, Z CYKLU "YANG" 2015' Dyplom z malarstwa uzyskał w 2003 roku w prac. prof. Ryszarda Hungera w ASP w Łodzi na wydziale Grafiki i Malarstwa. Doktorat z malarstwa obronił w 2011 roku na Wydziale Malarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Habilitacja w 2014 roku na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W latach 2003–2012 pracował jako asystent (od 2011 – adiunkt) w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. Jarosława Chrabąszcza w ASP w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru. Obecnie profesor nadzwyczajny na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie, gdzie prowadzi Pracownię Rysunku. Formy artystycznej wypowiedzi Otockiego to malarstwo, fotografia, instalacja oraz video. estymacja: 6 000 - 9 000