Ludmiła Kufel - Rutowska (1983, Buczkowice) She, 2010 r. technika mieszana/płótno, collage/płótno, 100 x 140 cm sygn. i dat. na odwrocie: 'Ludmiła Kufel-Rutowska, 2010'